wakeboard camp

FreestyleZOO wakeboard kemp je pro všechny lidi, kteří se chtějí naučit nebo se zlepšit na wakeboardu. Kemp trvá celkem 5 dní, což je vzhledem k fyzické náročnosti waku až dost. Na kempu zažijete i spustu zábavy.

Datum -
Místo Stráž pod Ralskem
Ubytování Chatky
Cena 3800 Kč
10% sleva pro každého, kdo se zůčastnil jakéhokoliv FsZOO kempu.
wakeboard camp

FreestyleZOO wakeboard kemp je pro všechny lidi, kteří se chtějí naučit nebo se zlepšit na wakeboardu. Kemp trvá celkem 5 dní, což je vzhledem k fyzické náročnosti waku až dost. Tedy ne že by to nezvládl každý, s trochou snahy většina lidí druhý den jezdí (pomáhat vám s tím budou zkušení rideři). Nicméně zjistíte, že máte na těle svaly o kterých jste dosud nevěděli. Kromě waku budete mít k dispozici trampolínu o průměru 4,3 metru, na které si můžete vyzkoušet všemožné rotace. Dále si vyzkoušíte indoboard a freebord. Zkrátka to budou pořádně nabité 4 dny plné zábavy, legrace a poznání nových přátel. Každý den se na kempu ráno rozdělíme podel výkonnosti a začneme jezdit, není tedy nutné absolvovat kemp celý, ale je možné přijet pouze na vámy vybrané dny, nicméně kdo absolvuje kemp celý nebude rozhodně litovat.

Cena kempu zahrnuje

  • ubytování v chatkách po 4 (cca 200m od vleku)
  • snídaně
  • permanentku na wakeboardový vlek po dobu pobytu
  • zapůjčení wakeboardu + wakeboardového vybavení (vesta, helma) + kaučing
  • zapůjčení wakeskatu + kaučing
  • zapůjčení freebordu + kaučing
  • užívání indoboradu
  • užívání trampolíny o průměru 4,3m
  • DVD s fotkama a videem z kempu.

Účel kempu

pro začátečníky – základní jízda na wakeboardu na vleku, jednoduché zatáčky, pro pokročilé – zdokonalení jízdy na vleku, poznání nových triků na wakeboardu za dohledu profesionálních trenerů, možnost vyzkoušet si wakeskate.

Sportovní vyžití

Kemp proběhne ve Stráži pod Ralskem na wakeboardovém vleku na vodní nádrži Horka. Na nádrži se nacházejí celkem 3 překážky (doublerail, jump a bedna). V areálu bude pro členy kempu zdarma k dispozici trampolína o průměru 4,3m, indoboardy a freebordy na vyzkoušení.

Výbava

Klasické vybavení k vodě (+ doporučujeme krátký neopren), kdo má ať si vezme i výbavu na wake: wakeboard, helmu, rukavice, vestu (pokud nemáte vlastní bude vám zapujčena od nás – V CENĚ KEMPU!) Dále věci na sport – boty na antuku, pingpongová pálka, tenisová raketa apod.

Info a dotazy:

CZ: Honza „Pavouk“ Soused +420 608 072 647, Ondřej „Chameleon“ Frýmen +420 774 267 495 E-mail: kempy@fszoo.net