SSB camp Rokytnice

Kemp v Rokytnice nad Jizerou s K2 mBank snowparkem, který disponuje skvělými překážkami, muzikou a denním rolbováním, byla letos jasnou volbou. Podmínkami naprosto ideální pro Snb-Ski-Bike FreestyleZOO kemp.

Datum -
Místo Rokytnice n. Jizerou
Ubytování Penzion Akuma
Cena 5450 Kč
10% sleva pro každého, kdo se zůčastnil jakéhokoliv FsZOO kempu.
SSB camp Rokytnice

Na oběd nás pohostí restaurace Kokrháč, s terasou a výhledem na snowpark. Parádním zpestřením bude i večerní ježdění ve snowparku ZooCorex Gothajex, s občerstvením u Sněhuláka Dejny. Ubytování s polopenzí v penzionu Akuma, který je v centru všeho dění-dostupný autem, nadosah lanovce i oběma snowparkům. Samozřejmě proběhne koučing zasvěcenými, videokoučing, soutěže a přednášky.

Účel kempu:

Začátečníci si zopakují a osvojí základy jízdy a freestylu. Pokročilejší budou jednoduše progressovat, ať už na skocích nebo bednách a zábradlích. Na kempu poznáte jednak spoustu jezdců české snb & freeski scény, i nové kámoše, kteří se věnují freestylovým sportům. Kreativnější kempeři se budou moci něco přiučit o střihu videa, fotografování a úpravě fotek, skládat sekvence atd.

Sportovní vyžití a jiná zábava:

Ježdění proběhne v K2 mBank Snowparku na Lysé Hoře. Aktuální stav sledujte na Freeride.cz v parks info. Dále pak ve snowparku zoo core gothajex. Dále se dá v Rokytnici zabavit ve sportovní hala na trampolíně, na večerním snowtubingu, v Roky baru nebo na Diskotéce.

Výbava:

Každý dle svého gusta, tedy snb a ski. Kdo je příznivcem mtb, může si vzít i kolo, protože bike session ve snowparku určitě proběhne. Rozhodně doporučujeme chrániče kolen a helmu.

Info a dotazy:

Ondřej „chameleon“ Freeman +420 774 267 495 E-mail: chameleon@fszoo.net

Další info no facebooku