snow camp Donovaly

6 dnů na svahu s FreestyleZOO partou a v jednom z nejlepších snowparků na Slovensku. Můžete se těšit až na 4 skoky v řadě, několik railů, boxů a také nafukovací duchnu. O zábavu tedy nouze nebude!

Datum -
Místo Donovaly
Ubytování Hotel Vesel
Cena 6250 Kč
10% sleva pro každého, kdo se zůčastnil jakéhokoliv FsZOO kempu.
snow camp Donovaly

!:video3

Hlavní náplní kempu je kromě zábavy především skákání a jibbing. Tím vás povedou zkušení koučové, kteří mají s těmito sporty dlouholeté zkušenosti. Vaše výkony a chyby budou zaznamenávány na kameru a večer promítnuty a pečlivě probrány. Tím je dosaženo hodnotných výsledků, i v tak relativně krátké době, jako je 6 dní. Mimo to vás na kempu čeká spousta soutěží, přednášek, workshopů apod.

Účel kempu

Pro začátečníky – osvojení základů jízdy a osvojení základů freestylu. Pro pokročilé – navázání na nabyté zkušenosti, zdokonalení a progress. Poznání nových míst a lidí, spřízněných s freestylovými sporty, pro tvořivé možnost přiučit se něco o fotografování, střihu videa a grafice.

Sportovní vyžití

Kemp proběhne v Riders parku na Slovensku v Donovalech, nejlepším parku na Slovensku. Set-up snowparku bude aktualizován na stránkách Freeride v sekci Parks info.

Výbava

Snowboard, ski, klasická zimní výbava, doporučujeme chrániče kolen a helmu. Chata se nachází přímo v Donovalech a dá se dojet autem přímo před hlavní vchod.

Info a dotazy:

Honza „Pavouk“ Soused +420 608 072 647, E-mail: kempy@fszoo.net