SSB camp Rokytnice

Rokytnice nad Jizerou s K2 mBank snowparkem, který disponuje skvělými překážkami a denním rolbováním, byla letos opět jasnou volbou. Podmínkami naprosto ideální pro Snb-Ski-Bike Freestyle ZOO kemp.

Datum -
Místo Rokytnice nad Jizerou
Ubytování Pension Akuma
Cena 5450 Kč
10% sleva pro každého, kdo se zůčastnil jakéhokoliv FsZOO kempu.
SSB camp Rokytnice

!:video1 Na oběd nás pohostí restaurace Kokrháč, s terasou a výhledem na snowpark. Parádním zpestřením bude i večerní ježdění ve snowparku ZOO-COREX-Gothajex, s občerstvením u Sněhuláka Dejny. Ubytování s polopenzí v penzionu Akuma, který je v centru všeho dění-dostupný autem, nadosah lanovce i oběma snowparkům. Samozřejmě proběhne koučing zasvěcenými, videokoučing, soutěže a přednášky.

Účel kempu:

Začátečníci si zopakují a osvojí základy jízdy a freestylu. Pokročilejší budou jednoduše progressovat, ať už na skocích nebo bednách a zábradlích. Na kempu poznáte jednak spoustu jezdců české snb & freeski scény, i nové kámoše, kteří se věnují freestylovým sportům. Kreativnější kempeři se budou moci něco přiučit o střihu videa, fotografování a úpravě fotek, skládat sekvence atd.

Sportovní vyžití a jiná zábava:

Ježdění proběhne v K2 mBank Snowparku na Lysé Hoře. Aktuální stav sledujte na Freeride.cz v Parks info (http://www.freeride.cz/…jizerou--35/ ) Dále pak ve snowparku ZOO-COREX-Gothajex (http://www.freeride.cz/…thajex--120/ ) Dále se dá zabavit v Roky baru nebo na Diskošce Šnekoland.

Výbava:

Každý dle svého gusta, tedy snb a ski. Kdo je příznivcem mtb, může si vzít i kolo, protože bike session ve snowparku rozhodně proběhne. U nezletilých helma povinná, jinak rozhodně doporučujeme chrániče kolen.

Info a dotazy:

Ondřej „chameleon“ Freeman 774 267 495, Pavla „fosa“ Christophová 602 129 981 E-mail: chameleon@fszoo.net