wake trip

Freetylezoo letos přichází s unikátní akcí zvanou wake trip. Jezdíš na wakeboardu nebo skatu? Přijde ti, že na kempu by ses nic nového nenaučil nebo se prostě nic nové učit nechceš. Chceš prostě jezdit a být obklopen lidmi kteří dělají totéž a přitom nasbírat super fotky? Tak přesně pro tebe je určen freestylezoo waketrip. Tento výlet není zaměřen na výuku ježdění, nemá žádný program a nikdo vám nebude říkat co máte a nemáte dělat. Je to prostě jen výlet po Evropě s partou mladých lidí kteří milují wakeboarding.

Datum -
Místo Německo
Ubytování Stan (vlastní)
Cena 2200 Kč
10% sleva pro každého, kdo se zůčastnil jakéhokoliv FsZOO kempu.
wake trip

Co vám zajistíme

  • dopravu
  • fotky a video z kempu

Cena nezahrnuje

  • pojištění
  • permice
  • spaní
  • stravu

Popis

Výlet trvá dohromady 5 dní, jede se autobusem a v každém středisku se zdržíme právě jeden den. Třetí den se se místo do wakeboardového střediska jede do europaparku, největšího zábavního parku v Evropě! Spát se bude převážně ve stanech. My pro vás zajistíme velký gril na který se vejde dostatečné množství vašich pochoutek. Každý účastník se vždy ráno rozhodne zda permici chce nebo ne a podle toho ji zaplatí. Nikdo není do ničeho nucen, takže se každý rozhoduje dle aktuální fyzické kondice nebo finanční situace. Takže pokud chcete někoho vzít sebou nebo chcete jet prostě jen na výlet s námi není to vůbec problém. Na konci výletu obdrží každý účastník všechny fotky, do měsíce po akci pak sestříhané video.

Program:

Každý den bude vypadat zhruba stejně. Ráno vstaneme, sedneme do autobusu a přesuneme se do dalšího střediska. Tam se ubytujeme (tedy postavíme stany) a jde se jezdit. Po ježdění rozděláme gril a popijeme u grilu nebo ohně.

Výlet proběhne v tomto pořadí:

Info a dotazy:

Honza „Pavouk“ Soused +420 608 072 647 E-mail: pavouk@fszoo.net