FreestyleZOO

Více o nás
Vítejte v největší freestylové komunitě v ČR a SK. Jsme banda, kterou baví žít život naplno, bavit se a dělat blbosti, nemáme limity, nemáme pravidla, ale jsme normální lidi. Nejsme reprezentanti ani mistři světa, ačkoliv někteří z nás vlastně ano :-), není to to, co by nás spojovalo. Děláme to pro radost, protože nás to baví. Naše komunita tvoří stovky nadšenců, kteří chtějí bohatší život, o zážitky, o přátelství, o zábavu. Neomezujeme se věkem ani pohlavím. Není potřeba lámat rekordy ani vyhrávat závody. Dokonce není potřeba sportovat vůbec, jde jen o to být v klidu. Naše cíle jsou trochu jinde, růst, poznávat, bavit se a učit se novým věcem.
Cheer and jump

Cheer and jump

Pozvánka

FreestyleZOO společně se sportovním týmem Chilli Cheerleaders a Trampolíny Praha Vás všechny zve dne 28.10. do Tyršova domu na Kampě.

Silvestr 2017

Silvestr 2017

Pozvánka

FreestyleZOO si pro vás připravilo oslavu nového roku, na kterou jen tak nezapomenete. Přivítejte s námi nový rok 2017. Je to velká událost a to si zaslouží velkou oslavu!

Zaregistruj se a získej sezónku!

Zaregistruj se a získej sezónku!

Novinka

Je to tu. FreestyleZOO spouští nový web a při této události vám nabízí příležitost, která se nebude opakovat!

Letní semestr trampolín

Letní semestr trampolín

Pozvánka

Ať už jezdíte na jakékoliv prkně, bajku, nebo děláte jiný freestyle sport, určitě se hodí mít něco naskákáno nanečisto. V Česku pro to máme už pár možností. Dá se tu skákat do vody, i do molitanu, ale největší klasikou je určitě trampolína.

Snowboard kemp

Snowboard kemp

Pozvánka

Stále řešíš, kam tento rok vyrazit na hory? Miluješ freestyle na prkně, chceš začít nebo rozvinout svoje skills a navíc se u toho božsky pobavit?

WakeEnd 2015

WakeEnd 2015

Report

Již druhým rokem se na Merkuru uskutečnil Wake End, který probíhal od 18. 9 do 20. 9. 2015 a dokonale tak zakončil sezónu wakeboardových kempů.

Movember

Movember

Článek

Jak si určitě mnozí z Vás všimli, v listopadu se nám zvyšuje koncentrace kníratých pánů. I my z FreestyleZOO jsme se rozhodli, že zaknírujem naše obličeje, jelikož nám začíná být chladno a je potřeba svůj obličej před omrzlinami patřičně chránit.

Fotosoutěž

Fotosoutěž

Soutěž.

Máš doma foťák nebo alespoň mobil co umí udělat fotku? Tak se zvěčni s logem FrestyleZOO a vyhraj parádní ceny!