Letní semestr trampolín

Ať už jezdíte na jakékoliv prkně, bajku, nebo děláte jiný freestyle sport, určitě se hodí mít něco naskákáno nanečisto. V Česku pro to máme už pár možností. Dá se tu skákat do vody, i do molitanu, ale největší klasikou je určitě trampolína.

V Praze, proto s lidma z FreestyleZOO chodíme pravidelně skákat do Tyršova domu na Kampu. Každý týden se tam schází super parta a hecuje se na lepší a lepší triky. Pocit bez tíže si tu skutečně vychutná každý a je fuk zda je to začátečník, nebo rider co si přišel vypilovat cork milion. Na tréninku je vždycky trenér, který ti řekne co a jak a má bohaté zkušenosti se stavem bez tíže. Máme tu k dispozici velkou trampolínu, která je zapuštěná v rohu tělocvičny, takže máme k dispozici i stěny obestavěné žíněnkami. Kdo má chuť, může tu zkusit i wall trampoline, nebo triky a salta o stěnu.

imageimageimage

Kromě toho je nad trampolínou vytažené lano kvůli jištění, takže když někdo nastřádá odvahu na double, jde se bez rizika hned na věc! Když někdo skáče, ostatní mají ještě k dispozici malou odrazovou trampolínu a spoustu žíněnek. Jak už bylo řečeno trampolína je skvělá příprava na cokoliv. Lidi si sem nosí hrazdičku na wake a trénujou přímo s ní. Pokud chcete potrénovat snowboard, máme možnost i zapůjčení speciálního prkna na trampolínu (v ceně skočného) a vlastním nápadům skokanů se nikdo nebrání. No a pro ty co články rolují na konec a hledají shrnutí:

imageimage

Freestyle ZOO trampolíny se konají každou středu od 18:30 v Tyršově domě na Kampě. Skákat může takřka kdokoliv bez věkového omezení, nebo předchozích schopností. Neboj se! Jestli jsi nikdy neskákal, tak to opravdu nevadí a od toho je tam ten ten trenér! Když někdo přijde na zkoušku tak nic neplatí, jen je nutná předchozí domluva, kvůli kapacitě.
Více o kurzu najdeš na https://www.freestylezoo.net/trampoliny

imageimageimage
image